Past Mistakes (Glee-Faberry) - Kapitola 29 - Ty a já dnes večer

6. května 2013 v 19:29 | ViKej |  Past Mistakes (Glee-Faberry)
Název povídky: Past Mistakes
Autor originálu: InvisiMeg
Přeložila: ViKej
Fandom: Glee
Pairing: Faberry (Quinn Fabray/Rachel Berry),
Brittana (Brittany S. Pierce/Santana Lopez)
Varování: FEMSLASH
Pokračování: 29/35
Info: Rachel má přání a ocitne se na místě, o kterém si nikdy nemyslela, že znovu uvidí. Znovu prožívá svůj poslední ročník na střední a snaží se spravit vše, co se pokazilo a najít to, co jí v životě chybí.Varování, tahle kapitola by měla mít omezenou přístupnost! Ale myslim, že to ani nemá cenu psát, protože na to každej stejně kašle a bude to číst, i když by neměl. Jinak, tahle část mi dala extrémně zabrat, překládat expresivní výrazy je pěkná fuška. Enjoy it!

Kapitola 29 - Ty a já dnes večer

"Takže myslím, že jsem konečně zúžil počet písní pro můj konkurz," řekl Kurt, když rázně vešel do sborové místnosti.

"Jaké písně sis vybral?" zeptala se Rachel.

"No, slyšel jsem, co jsi říkala o tom nehrát to příliš na jistotu, a tak jsem přišel se dvěma písněmi, o kterých si myslím, že je za 'jistotu' považovat nebudeš," řekl Kurt a posadil se do jednoho z křesel. "Zúžil jsem to na The Music of the Night z Broadwayské klasiky The Phantom of the Opera, Not the Boy Next Door z The Boy From Oz, a Defying Gravity z tvého oblíbeného muzikálu Wicked."

Z minulosti věděla, že Carmen Tibideaux by se první možnost nelíbila, ale druhá možnost měla úspěch a napoprvé ho na NYADA dostala.

"No, všechno jsou to úžasné možnosti," odpověděla Rachel. "Ačkoli myslím, že poslední dvě by uspěly více."

Kurt přikývl. "Ty už ses rozhodla?"

"Ne tak docela," odpověděla Rachel.

Bylo to něco, o čem o víkendu hodně přemýšlela, ale stále se nedokázala rozhodnout. Bála se, že tím, že během roku měnila různé věci, nějak ovlivnila i své šance dostat se na NYADA. Poprvé se tam kvůli špatnému výběru písně dostala jen taktak; bylo jí řečeno, že i když podala nádherný výkon, příliš se bála riskovat. Paní Tibideaux už slyšela nespočet ztvárnění Don't Rain On My Parade, a to Rachel málem stálo její sen. Kurt na tom byl v podstatě stejně, ale naštěstí svou píseň v poslední vteřině změnil.

"Na co ještě čekáš?" zeptal se Kurt. "Konkurz je už za pár dní."

"Jen to musím pořádně promyslet," řekla Rachel a pokrčila rameny. "Potřebuju perfektní píseň - něco, co ukáže můj hlasový rozsah a zároveň zajistí perfektní vystoupení, ale musí to být také něco, co nebude zkoušet každý druhý finalista."

"Rachel, jsi úžasná umělkyně a jsem si jistý, že budou milovat cokoli, co předvedeš," odpověděl Kurt. "Teď si jdu promluvit s Blainem a uvidíme, co si o mém výběru písní myslí on."

Rachel se dívala, jak Kurt přešel přes místnost, a začal živě mluvit s Blainem, který se na Rachel usmál. Zdálo se, že od té doby, co si s ním Kurt vážně promluvil o jejich budoucnosti, jsou na tom ti dva zase lépe, a Blaine se teď opět chová jako své staré já. Nemohla být šťastnější, že jim to tak skvěle klape a upřímně doufala, že nebudou muset čelit stejným problémům, jako v minulosti. Nevěděla, jestli by mohla vydržet znovu sledovat jednoho s nich, jak prochází tak těžkým obdobím.

"Ahoj, Rach," řekla Brittany a trochu zaskočila Rachel, když kolem ní zezadu omotala paže.

"Ahoj, Brittany," řekla Rachel s úsměvem.

"Viděla jsi Quinn a San?" zeptala se Brittany a položila si bradu na Rachelino rameno.

"V poslední době ne," odpověděla Rachel. "Je mi líto."

"No dobře," řekla Brittany a pokrčila rameny.

"Jsem si jistá, že tu obě brzy budou," řekla Rachel, když ji Brittany pustila. "Ani jedna by si zkoušku sboru nenechala ujít."

"Já vím," odpověděla Brittany, popadla Rachel za ruku, a vedla ji k jednomu z míst poblíž horní části třídy. "Jen jsem chtěla vědět, jestli už Santana mluvila s Quinn, ale asi to dělají právě teď."

"O čem s ní chtěla mluvit?" zeptala se Rachel, uhladila si sukni a posadila se na židli vedle Brittany.

"To mi neřekla," odpověděla Brittany a pokrčila rameny. "Já jen vím, že se po ní předtím sháněla."

Rachel svraštila obočí a snažila se přijít na to, o čem by Quinn mohla chtít se Santanou mluvit, ale neměla ponětí, protože se blondýnka o ničem nezmínila. I když teď, když o tom přemýšlela, Quinn se předchozí den, když spolu mluvily po telefonu, chovala trochu zvláštně, ale dnes se zdála zase naprosto normální.

"San!" vykřikla Brittany a vytáhla tak Rachel z jejího zamyšlení.

Rachel vzhlédla a uviděla do místnosti vcházet Santanu s úšklebkem na tváři a hned za ní Quinn s růžovým nádechem ve tvářích. Rachel okamžitě upřela oči na roztleskávačku a přemýšlela, co udělala, aby Quinn přiměla se takhle červenat.

"Jsi v pořádku?" zeptala se Rachel, když se Quinn přiblížila.

"Je jí skvěle," odpověděla Santana se smíchem.

Rachel se zamračila a otočila hlavu k Santaně. "Co jsi jí udělala?"

"Já jsem jí nic neudělala," řekla Santana a znovu se ušklíbla. "Q chtěla jen malou radu a já byla tak laskava a pomohla jí."

Rachel se podívala na svou přítelkyni, která teď vypadala ještě víc v rozpacích, když řekla: "Santano, nech toho."

"Fajn," odsekla Santana. "Ale později mi ještě poděkuješ."

"O čem to mluví?" zašeptala Rachel a naklonila se ke Quinn.

"O ničem," odpověděla Quinn.

Rachel se podívala na Santanu, která vypadala něčím velmi potěšena, a pak se s povzdechem odvrátila dopředu. Očividně před ní něco tajily, ale ona Quinn věřila, takže se bude snažit se v tom příliš nevrtat. Ale byla od přírody zvědavá osoba, takže se to snadněji řekne, než udělá.

Na chvíli byla vyrušena, když do místnosti vešli ruku v ruce Sam a Mercedes; byla ráda, že si to ti dva mezi sebou urovnali. Podívala se na Sugar, která seděla mezi Puckem a Artiem; opravdu doufala, že dívka tentokrát žádné problémy mezi Artiem a Rorym nezpůsobí. Dosud se však nezdálo, že by jimi byla nějak zaujatá; ve skutečnosti to spíše vypadalo, že se více zajímá o Pucka než o ně.

"Už jsi přemýšlela o tom, jakou píseň budeš v pátek na konkurzu zpívat?" zeptala se Quinn a vzala ji za ruku.

Rachel se podívala na blondýnku. "Přemýšlela jsem o tom hodně, ale stále si nejsem jistá."

"Počkej," řekla Santana a chytila ji za paži. "Jak můžeš nevědět, jakou píseň budeš zpívat? Jsi Rachel Berry; neměla bys to vědět už od školky nebo tak něco?"

"To je pravda, ale teď už si nejsem tak jistá, že moje původní volba je ta nejlepší," odpověděla Rachel. "Prostě zvažuji své možnosti, tak abych se nerozhodla špatně."

"No, hlavně nezpívej žádnou nudnou píseň z Broadwaye, při níž porotci usnou," poradila Santana.

"Ne všechny písně z Broadwaye jsou nudné," hájila se Rachel.

"Jistě," řekla Santana, ale neznělo to příliš přesvědčeně.

Rachel se rozzlobila, právě ve chvíli, kdy pan Schue vešel, a Quinn se zasmála její zjevné zlosti. Když se podívala na Quinn, blondýnka se na ni jemně usmála a Rachel si nemohla pomoci, a úsměv jí opětovala. Quinn jí jemně stiskla ruku a Rachel se posunula na židli a položila si hlavu na rameno druhé dívky. Bylo úžasné, jak se její frustrace nebo zlost mohly zcela rozptýlit s jediným blondýnčiným pohledem.
________________________________________________

"Rach, zlato, prosím, přestaň pochodovat," řekla Quinn, natáhla ruku, a popadla Rachel za ruku.

"Promiň," omlouvala se Rachel. "Jsem jen dnes večer trochu nervózní a nedokážu sedět."

Quinn se lehce zasmála. "Opravdu? To bych neuhodla."

"Teď není čas na sarkasmus," řekla Rachel rozzlobeně.

"Poslouchej, já vím, že jsi nervózní kvůli pátku, ale to vůbec nemusíš," řekla Quinn a přitáhla si Rachel blíž. "Jsi úžasná, a ti NYADA porotci to poznají, stejně jako to poznali všichni ostatní."

Rachel si povzdechla, ale pak se usmála. "Děkuji."

"Řekneš mi teď, jakou píseň sis vybrala?" zeptala se Quinn s širokým úsměvem.

Rachel se zasmála. "Hezký pokus, ale budeš si muset počkat a uvidíš."

"Fajn," řekla Quinn a vypadala trochu nespokojeně.

"Chci, aby to bylo překvapení," řekla Rachel a objala Quinn kolem krku. "Myslím, že je to něco, co si opravdu užiješ."

"Líbí se mi, jak to zní," řekla Quinn a pozvedla obočí.

Rachel se lehce začervenala. "Opravdu musíš takové věci přestat říkat."

"Proč?" zeptala se Quinn a ušklíbla se.

Rachel otevřela ústa, ale rychle je zase zavřela a pak zrudla ještě víc. Byla opravdu šťastná, že Quinn nevěděla, co se jí polovinu času, kdy spolu byly samy, honí hlavou - a někdy i když samy nebyly. Pokaždé, když se jí blondýnka dotkla, chtěla víc, a když říkala věci jako tohle, opravdu to situaci nepomáhalo. Svalovala vinu na hormony v jejím těla, ale nikdy dřív se takhle nechovala.

"Já jen-" Rachel zavrtěla hlavou, odvrátila oči od Quinn.

Quinn položila jednu ruku na Rachelin pas a druhou na její tvář. "Hej."

Rachel se na ni znovu podívala a zeptala se: "Ano?"

Místo toho, aby něco řekla, ​​se Quinn sklonila a zachytila Racheliny rty ve spalujícím polibku. Rachel si přitáhla blondýnku blíž tak, že mezi jejich těly nezůstal žádný volný prostor, a zabořila ruce do Quinniných vlasů. Když se Quinn odtáhla, zanechala Rachel se známým pocitem, že chce víc, ale blondýnka ji pustila a ustoupila.

"Co se děje?" zeptala se Rachel a zmateně se zamračila.

"Nic," odpověděla Quinn tiše.

"Quinn," řekla Rachel a poklekla před ní.

Blondýna si povzdechla. "Já jen - já-" Quinn zavřela oči a prohrábla si rukou vlasy. "Já vím, že nejsi připravená, ale já prostě začínám být-"

"Sexuálně frustrovaná?" hádala Rachel.

"Tak trochu." Quinn se začervenala.

"Chceš říct, že jsi připravená?" zeptala se Rachel.

"Já říkám - kdykoli budeš připravená-"

"Co kdybych řekla, že jsem připravená teď?" přerušila ji Rachel.

"Jsi si jistá?" zeptala se Quinn. "Myslím, zrovna minulý týden-"

"Jsem si jistá," přerušila ji Rachel znovu. "Není to tak, že bych nebyla připravená; jen jsem nechtěla, abys měla pocit, že děláš další chybu, když se vyspíš s někým, jestliže na to nejsi připravená."

Quinn se naklonila dopředu a dala Rachel jemný polibek, než řekla: "Tohle není jako předtím, víš?"

"Já vím," řekla Rachel a sklonila hlavu.

"Rachel, miluju tě," řekla Quinn tiše, natáhla ruku a položila ji na brunetčinu tvář.

"Musím ti něco říct," přiznala Rachel a rychle vstala. "Já - já k tobě ohledně některých věcí nebyla úplně upřímná."

"Cože?" zeptala se Quinn a Rachel viděla bolest v jejích očích.

"Quinn - taky tě miluji," uvedla Rachel. "Chtěla bych ti všechno říct, ale nemůžu, protože by to mohlo mít katastrofální následky. Poslouchej-" Rachel znovu poklekla před Quinn a podívala se jí přímo do očí. "Všechno, co jsem ti řekla, byla pravda, okay? Není to tak, že bych ti lhala; já - prostě ti nějaké věci nemůžu říct. Ale vše, co jsem ti řekla a každý moment, který jsem s tebou strávila, jsem myslela vážně, bylo to skutečné. Nechci, aby sis myslela, že to co máme, je lež, a vím, že to teď nedává moc smysl, ale nemůžu to vysvětlit líp. Prostě potřebuju, abys věděla, že jsem nic z toho neudělala, abych ti ublížila; všechno jsem to dělala pro tebe."

Quinn vstala a udělala několik kroků, aby mezi ní a Rachel utvořila nějakou vzdálenost. "Já půjdu."

"Quinn, prosím," řekla Rachel a zamířila k ní.

"Jen - dej mi nějaký čas, okay?" požádala Quinn.

Rachel si povzdechla, ale přikývla a Quinn se na ni naposledy podívala, než otevřela dveře a vyšla z místnosti. Rachel padla na postel, přejela si rukou přes vlasy, a snažila se zadržet své slzy. Quinn jí právě řekla, že ji miluje; měl by to být nejšťastnější okamžik jejího života, ale všechno, co teď chtěla udělat, bylo stočit se do klubíčka a plakat.

Ale Quinn musela znát pravdu, nebo alespoň částečnou pravdu. Prostě by si nemohla odpustit, kdyby si dovolila být s Quinn, aniž by druhá dívka věděla, že před ní něco tají. Nemohla dopustit, aby se Quinn cítila zrazená, kdyby to vše jednou zjistila.

Rachel bojovala s tím, jestli má Quinn všechno říct nebo ne, ale příliš se bálo toho, co by se mohlo stát, kdyby to věděla. Nebylo to tak, že by se obávala Quinniny reakce - bála se jí, ale to nebyl ten hlavní problém - spíše se bála toho, že by to mohlo všechno pokazit. Byla tu očividně z nějakého důvodu, a doufala, že tím důvodem bylo zachránit Quinn. Říkala si, že kdyby Quinn měla vědět, co se s ní mělo stát, ten kdo Rachel poslal zpět, by místo ní poslal přímo Quinn.

Frustrovaně si povzdechla, popadla telefon a začala listovat seznamem svých kontaktů, až našla jméno, které chtěla. Telefon několikrát zazvonil, než ho konečně někdo zvedl.

"Myslím, že jsem to pokazila."
________________________________________________

Rachel se snažila dát Quinn ve škole nějaký prostor, ale celý den to v ní zanechávalo bídný pocit osamělosti. Kurt se jí pokoušel povzbudit, i když nevěděl, co se stalo, a ona to oceňovala, ale opravdu jen chtěla být sama a přemýšlet. Puck byl jediná osoba, která věděla, co se stalo a stále po ní střílel soucitné pohledy. Několikrát se také pokusil přesvědčit ji, aby si s Quinn promluvila, a tak mu stále musela připomínat, že Quinn s ní mluvit nechtěla. Vzhledem k tomu, jak se na ni Santana občas dívala, přemýšlela, jestli jí Quinn náhodou neřekla, co se stalo, ale roztleskávačka jí k tomu vlastně nic neřekla.

Zírala do chladničky; celý den nic nejedla, takže věděla, že by to měla napravit, ale neměla vůbec chuť k jídlu. Většinu dne jí bylo ve skutečnosti špatně od žaludku. Zírala dovnitř alespoň pět minut, než nakonec zase zavřela dveře, když zazvonil zvonek u dveří. Její otcové byli na noc pryč, aby se zúčastnili večeře, kterou chystal jeden z Hiramových kolegů, tekže se Rachel vydala ke dveřím. Očekávala, že uvidí Kurta - možná Pucka - takže byla překvapená, když na druhé straně dveří uviděla stát Quinn.

"Můžu dál?" zeptala se Quinn, když Rachel nic neříkala.

Rachel přikývla. "Ano, promiň, pojď dál."

Rachel ustoupila stranou a Quinn se zkříženýma rukama vešla do haly. Tam se obě rozpačitě zastavily a ani jedna z nich nic neříkala. Rachel byla zvědavá, co tam blondýnka dělá, ale trpělivě čekala, až druhá dívka něco řekne.

"Mluvila jsem s Puckem," řekla Quinn konečně.

Rachel se zamračila. "Oh?"

"Řekl mi, abych ti odpustila," pokračovala Quinn. "Řekl mi, že mě miluješ, a že nemám tušení, čím vším sis kvůli mně prošla. Také říkal, že kdybys mohla, všechno bys mi řekla, ale že to teď nemůžeš, a že ti musím prostě věřit."

Rachel vykulila oči a nevěděla, jestli chce Puckovi poděkovat nebo ho najít a zeptat se ho, co si sakra myslel. "Oh."

Quinn se tiše usmála a zavrtěla hlavou. "Nemůžu na tebe být naštvaná - snažila jsem se, protože opravdu nesnáším, když přede mnou něco tajíš, ale nemůžu. Byl to jen jeden den, ale celou dobu ve škole, jsem tě chtěla jít najít, abych tě mohla políbit a doprovodit tě ke třídě." Quinn si povzdechla. "Důvěřuju ti - víc než komukoliv jinému - což je důvod, proč ti budu věřit i v tomhle."

Rachel se usmála a po tváři jí sklouzla slza. "Opravdu?"

"Opravdu," řekla Quinn, slzu jí setřela, a pak Rachel objala kolem pasu. "Promiň, že jsem včera jen tak odešla."

Rachel zavrtěla hlavou. "Neomlouvej se; nemáš za co. To já bych se měla omluvit. Je mi to líto, Quinn. Nikdy jsem ti nechtěla ublížit."

"Já vím," řekla Quinn, sklonila se dolů a políbila Rachel.

Rachel si užívala pocit Quinniných rtů na svých - chuť vanilky, teplo a měkkost. Byl to příliš krátký polibek, než se Quinn odtáhla.

"Myslela jsi vážně to, co jsi včera řekla?" zašeptala Quinn, její tvář stále jen několik centimetrů od Racheliny.

"Kterou část?" zeptala se Rachel.

"Když jsi řekla, že mě miluješ," odpověděla Quinn.

"Miluju tě víc, než jsem kdy předtím někoho milovala," uvedla Rachel. "To je důvod, proč mě myšlenka na to, že bych tě mohla potenciálně ztratit, zabíjí a proč bych udělala cokoliv, aby se to nestalo."

Bez dalšího slova se Quinn naklonila k pomalému, dech beroucímu polibku. Rachel zavřela oči a chytila se zadní části Quinnina krku pro případ, že by se snažila opět odtáhnout. Quinn se mírně odtáhla a usmála se Rachelině reakci, než pohltila Racheliny rty v hladovém polibku, díky kterému zatoužila Rachel po mnohem větší interakci.

Když Quinnin jazyk přejel podél Rachelina spodního rtu, brunetka ráda pootevřela rty, čímž umožnila Quinn přístup. Quinnin jazyk našel její, načež se spolu střetly v opojném duelu. Rachel si přitáhla Quinn ještě blíž a blondýnčiny ruce pomalu cestovaly k jejím bokům až se zastavily v horní části Racheliny sukně. S posledním kmitnutím svého jazyka se Rachel odtáhla a umístila několik měkkých polibky do koutku Quinniných úst.

"Mí otcové jsou na noc pryč," řekla Rachel a opřela si čelo o Quinn.

"Oh?" vydechla Quinn a povytáhla obočí.

"Myslela jsem, že bys to ráda věděla," řekla Rachel, naklonila hlavu a usmála se.

"Já-" Quinn přikývla.

Rachel se tiše zasmála tomu, jak rozkošná Quinn byla, když byla nervózní nebo rozrušená - nebo v tomto případě, pravděpodobně obojí. Podívala se do oříškových očí své přítelkyně a vzala ji za ruku.

"Miluju tě, Quinn," řekla Rachel. "Tak moc, a chtěla bych dnešní noc strávit s tebou, pokud to stále chceš. Ale pokud jsi změnila názor, plně to pochopím."

Quinn se jen usmála a zatáhl Rachel za ruku, načež jí brunetka spadla do náručí. Poté na několik okamžiků zachytila její rty svými, než se odtáhla a položila svou ruku na Rachelinu tvář. Záblesk v jejích očích řekl vše, co Rachel potřebovala vědět; udělala krok zpět směrem ke schodům, a Quinn ji následovala. Jak stoupaly po schodech, Rachel se podívala přes rameno a usmála se na blondýnku, která jí úsměv plaše opětovala.

Když vešly do ložnice, Quinn za sebou zavřela dveře a Rachel se otočila čelem k blondýnce. Jak se k ní Quinn blížila, Rachel nemohla v jejích oříškových očích vidět nic jiného než čirou lásku. Takhle si své poprvé nikdy nepředstavovala - vždy si představovala květiny, svíčky a hudbu - ale přesto se to zdálo perfektní. Bylo to skutečné a všechno, co opravdu potřebovala nebo chtěla, stálo před ní a dívalo se na ni s takovou láskou v očích. Nepotřebovala žádnou fantazii, když realita byla zcela a naprosto dokonalá.

Když se Quinn zastavila pouhých pár centimetrů od ní, jemně odsunula stranou její vlasy a přejela jí rukou po tváři. Rachel vzala Quinn za ruku, načež jí na hřbet ruky vtiskla sladký polibek; pak ovinula paže kolem Quinnina krku stoupla si na špičky a vtiskla jí vášnivý polibek na rty. Quinn jí polibek vroucně opětovala, když se jejich jazyky znovu pustily do tance.

Když Rachel jemně skousla Quinnin jazyk, blondýnka zasténala, a pátravě přejela po Racheliných bocích směrem nahoru. Její palec přejel podél lemu Racheliny podprsenky, než sjela rukama opět dolů a zatahala za spodní část brunetčiny košile. Když se Quinn zastavila, Rachel lehce přikývla, aby jí dala vědět, že je to v pořádku. S posledním pohybem svého jazyka se Quinn odtáhla a vytáhle Rachelinu košili z její sukně; pak znovu spojila jejich rty a jemně okusovala její spodní ret, zatímco rozepínala knoflíky na košili. Jakmile byl poslední knoflíček konečně uvolněný, Quinn shodila košili z Racheliných ramen a přejela rukama po vystavené kůži.

Quinn zasadila řadu polibků podél Racheliny čelisti, zatímco její ruce cestovaly po jejím trupu. Poprvé položila Quinn ruku na Rachelino levé prso a přejížděla prsty po hedvábném materiálu. Když Quinn přejela palcem přes Racheliny bradavky, okamžitě ztvrdly a Rachel zatoužila po více kontaktu; potřepovala cítit Quinninu pokožku na své. Chvíli to trvalo, ale blondýnka se nakonec stala odvážnější a začala hníst její bradavky přes látku podprsenky. Na to Rachel zasténala, čím dále ji její přítelkyně dráždila, tím mokřejší se stávala.

Rachel se zaměřila na Quinnina záda a chytila zip jejích šatů; pohlédla Quinn do očí, aby se ujistila, že je to v pořádku, než pomalu zatáhla za zip a šaty se svezly dolů na podlahu. Brunetka si olízla rty, když se podívala na Quinninu dokonalou postavu; přejela rukou po blondýnčině plochém bříšku a umístila polibek na její klíční kost. Quinn si skousla spodní ret, když je Rachel zavedla k posteli a zatlačila na Quinn tak, že skončila na zádech na posteli.

Vyšplhala se na blondýnku a posadila se obkročmo na její boky, načež se sklonila, aby zachytila její ústa ve vášnivém polibku. Rachel přejela rukama po bocích Quinn a nakonec ruce umístila na blondýnčina odhalená prsa. Přes látku cítila její bradavky a přejela po nich nehty, načež se Quinn prohnula v zádech, což Rachel jen podpořilo v další činnosti. Brunetka vklouzla rukama pod podprsenku a palci třela již vztyčené vrcholky, než je začala něžně masírovat prsty.

Quinn se posadila, chytila Rachel kolem pasu a přitáhla jejich těla k sobě. Okusovala brunetčin spodní ret, a pak ho zachytila mezi zuby. Její ruce našly sponu Racheliny podprsenky, s lehkostí jí rozepnuly; zvolna nechala sklouznout ramínka z Rachelin ramen a odhodila nepotřebný kus prádla na podlahu.

"Jsi tak dokonalá," řekla Quinn, když zírala na polonahou dívku nad sebou.

Rachel na ta slova začervenala, stejně jako na výraz čistého chtíče v Quinniných očích. Poté sledovala, jak blondýnka sáhla po své vlastní sponě, sundala si podprsenku a hodila ji vedle té Racheliny. Její oči přejížděly po hrudi její přítelkyně sem a tam, načež natáhla ruce, aby se dotkla její jemné pokožky. Zastrčila si vlasy za uši, sklonila se a začala sát vztyčené bradavky a kroužit kolem nich jazykem. Quinn zasténala a položila ruku na zadní stranu Racheliny hlavy. Brunetka zvedla svou druhou ruku a začala hníst Quinninu druhou bradavku mezi prsty.

S posledním pohybem svého jazyka, se Rachel pomocí polibků začala přesouvat na druhou stranu, ale zdálo se, že Quinn má jiný nápad. Jedním plynulým pohybem se Quinn přetočila přes Rachel, takže blondýnka nyní spočívala na jejím vrcholu. Rachel vypískla překvapením a druhá dívka na ni jen zírala s hladovým výrazem v jejích oříškových očích. Quinn si ji přitáhla do drsného polibku a pak ji pustila a pomocí sání, kousání a líbání si razila svou cestu k Rachelině hrudi. Vzala jednu z jejích bradavek do úst a začala ji sát, čímž odeslala novou vlnu vlhkosti do brunetčiny již promočené a pulzující svatyně.

Quinn stále pokračovala ve škádlení brunetky a navíc začala také rozepínat zip na její sukni. Rachel zvedla boky z postele, načež jí Quinn stáhla sukni dolů a zanechala ji pouze v jejích kalhotkách.

"Perfektní," řekla Quinn, usmála se na ni, jak se vznášela nad ní.

Rachel se konečky prstů dotkla Quinniných rtů a blondýnka je políbila, než se sklonila a vrátila se k líbání brunetčiných rtů. Poté si polibky začala razit cestu dále po Rachelině těle; zastavila se, aby znovu věnovala zvýšenou pozornost jejím ňadrům, a pak pokračovala dál směrem dolů. Když dorazila k vrcholu Rachelina spodního prádla, zatáhla za něj a sesunula jej dolů po brunetčiných opálených nohou a zanechala ji tak úplně nahou.

Vzhledem k tomu, jak úžasné bylo Quinnino tělo, se Rachel cítila trochu rozpačitě, ale přesto se na ni blondýnka dívala, jako kdyby byla nejdokonalejší věc, kterou kdy viděla. Když se Quinn pomalu vrátila ke své práci a pomocí něžných dotyků a polibků si klestila cestu podél jejích stehen, jejich pohledy se střetly. Pak Quinn sklopila pohled dolů a následně sklonila i hlavu a umístila polibek do jejího centra touhy. Brunetka zasténala, a pak vykřikla, když Quinn udeřila jazykem do jejího pulzujícího klitorisu. Quinn ji střídavě sála a lízala a Rachel byla s každým jejím pohybem stále blíže vyvrcholení.

"Ach bože," vykřikla Rachel a sevřela povlečení, když se Quinnin jazyk ponořil dovnitř.

Blondýnčin jazyk si razil cestu uvnitř ní, občas kroužil kolem, než se znovu ponořil hluboko dovnitř ní. Quinn pokračovala ve své práci a tlačila tak Rachel blíž a blíž k jejímu vyvrcholení. Její dech byl přerývavý a ona byla téměř připravena vybuchnout; s jedním konečným tahem Quinnina jazyka Rachel konečně dosáhla svého vrcholu. Její stěny se upnuly kolem Quinnina jazyka a ona vykřikla slastí, když jejím tělem projel orgasmus.

Quinn vytáhla jazyk zevnitř Rachel a naposledy ji olízla, načež se brunetka otřásla v doznívajícím orgasmu. Když Rachel otevřela oči, druhá dívka byla nad ní a pozorovala ji. Blondýnka si olízla rty a pak se sklonila a důkladně Rachel políbila. Bylo to poprvé, co Rachel možnost ochutnat sama sebe a přimělo ji to zakňučet.

Quinn se odtáhla, políbila Rachel na tvář a zhroutila se vedle ní. Rachel otočila hlavu, podívala se na svou přítelkyni a usmála se. Cítila, jak se jí oči začínají plnit slanou vodou a jak se jí po tváři koulí slza; Quinn si toho okamžitě všimla a zachytil slzu palcem.

"Jsi v pořádku?" zeptala se Quinn starostlivě.

"Je mi báječně," odpověděla Rachel a zvedla hlavu.

Naklonila se dopředu a políbila Quinn na rty, blondýnka omotala ruce kolem Rachelina pasu a přitáhla si ji k sobě. Rachel se usmála, zatímco pokračovaly v líbání, ona zamířila rukou dolů a začala třít Quinniny bradavky a přejíždět nehty po jejích břišních svalech. Olízla si rty při pomyšlení, že ochutná Quinn, ale když se začala pohybovat dolů, její přítelkyně ji zastavila.

"Chci tě vidět," vysvětlovala Quinn.

Rachel přikývla a přestěhovala se na stranu, aby dala blondýnce dostatečný prostor pro odstranění jejího spodního prádla, a pak se vyšplhala zpátky na Quinn. Podívala se dolů na krásnou ženu pod sebou a věděla, že je tím nejšťastnějším člověkem na této planetě, protože je milována někým tak úžasným. Bez ohledu na to, co se stane v budoucnu, tuhle vzpomínku si zachová navždy - tenhle jeden perfektní okamžik.

Sklonila se a znovu Quinn políbila, když sklouzla rukou mezi jejich těla. Na okamžik se zastavila a podívala se Quinn do očí, aby se ujistila, že je připravena, předtím, než konečně dosáhla svého cíle. Quinn byla úplně mokrá a Racheliny prsty snadno vklouzly do jejích záhybů a zamířily k jejím vstupu. Quinn se kousala do rtu, čímž se evidentně snažila udržet potichu, i když brunetka nechápala proč. Pokusně do Quinn vnikla jedním prstem, aby se ujistila, že je v pořádku, než přidala druhý. Rachel pohnula palcem a začala jím třít proti Quinninu klitorisu, a tentokrát si blondýnka nechala uniknout přiškrcený sten.

Rachel zachytila Quinniny rty, když pokračovala v pohybu svých prstů nahoru a dolů, dovnitř blondýnčina vlhkého centra. Blondýnka byla tichá, ale Rachel poznala, že Quinn byla stále blíže vyvrcholení, když její dech ztěžknul a ona přejela nehty po brunetčiných zádech. Quinn se prohnula v zádech, až se zvedla z postele a vydala se sebe tlumený výkřik, když se její stěny semkly kolem Racheliných prstů. Rachel ještě jednou pohnula prsty tam a zpět, než své pohyby zklidnila. Cítila, jak se blondýnka chvěje a použila svou volnou ruku, aby odsunula pramen vlasů z Quinnina vlhkého čela, než se sklonila, aby ji políbila.

Když Rachel vytáhla prsty ven, zvedla je k ústům a konečně měla možnost Quinn ochutnat. Blondýnka ji pozorovala a Rachel mohla vidět slabý ruměnec na jejích tvářích. Ale Rachel se jen usmála, naklonila se a políbila Quinn na tvář.

"Jsi v pořádku?" zeptala se Rachel.

Quinn přikývla a usmála se. "Jsem víc než v pořádku."

Rachelin úsměv se rozšířil a trochu se posunula dolů, aby si mohla dát hlavu na Quinninu hruď a zabalit ruku kolem jejího pasu. "Tak moc tě miluju, Quinn."

"Taky tě miluju, Rach," řekla Quinn a políbila ji na čelo.

Rachel zavřela oči a naslouchala rytmickému tlukotu Quinnina srdce - srdce, pro které by udělala cokoli, aby ho udržela v chodu. Povzdechla si a sevřela Quinn o trochu pevněji, jak se snažila zapamatovat si každý detail tohoto okamžiku.
________________________________________________

Rachel přecházela po hale; Kurt byl uvnitř kdykoli připraven vystoupit, ale Rachel byla příliš nervózní jít tam a dívat se na něho - příliš nervózní za něj a příliš nervózní za sebe. Podívala se dolů na svůj kostým a snad už posté ten den začala přemýšlet, jestli udělala správné rozhodnutí. Ale bylo příliš pozdě něco měnit; prostě tam musí jít a předvést nejlepší výkon svého života.

"Víš, nikomu nepomůže, když prošoupeš do podlahy díru," řekla Santana.

Rachel vzhlédla a uviděla u zdi stát brunetku se zkříženýma rukama. "Nemůžu si pomoct; dělám to vždycky, když se má dít něco důležitého. Řekla bych, že mi to pomáhá utřídit si myšlenky."

"Podle toho, jak nechutně se dnes ty a Quinn chováte, usuzuji, že jste se udobřily," řekla Santana a odrazila se od zdi.

"Máš pravdu," odpověděla Rachel s úsměvem.

"Jen chci, abys věděla, že jestli jí znovu ublížíš, přátelé nebo ne, budu ti muset nakopat zadek," řekla Santana, když se přiblížila k Rachel. "Musela jsem ji kvůli tobě dvě hodiny poslouchat, jak mele nesmysly a snaží se při tom neplakat. Řekla jsem jí, že musí být nějaký důvod, proč před ní něco tajíš, a doufám, že je to sakra dobrý důvod."

Rachel se krátce obrátila a podívala se na dveře; z hlediště teď byla slyšet hudba, což znamenalo, že Kurt byl na jevišti. "Ujišťuji tě, Santano, že jsem to neudělala, abych jí ublížila. Miluju ji, ale myslím, že to už víš."

"O čem si jí lhala?" zeptala se Santana a bedlivě ji pozorovala.

Rachel si odkašlala. "Myslím, že přesnější by bylo říct, že jsem k ní nebyla tak úplně upřímná, než že jsem jí lhala; ale tak jako tak, nemyslím si, že teď je vhodná doba se o tom bavit."

Santana pozvedla obočí. "Má to něco společného s tím hloupým příběhem, co jsi řekla mně?"

"Proč myslíš?" zeptala se Rachel v naději, že se tím otázce vyhne.

"Nemyslela jsem si to, ale teď když jsi neodpověděla na mou otázku, myslet si to začínám," řekla Santana a pokrčila rameny.

Rachel zavřela oči. "Santano-"

"Hele, já vím, jaké to je ublížit někomu, koho miluješ a ztratit ho kvůli tomu," řekla Santana a obešla Rachel. "Nepokaz si všechno dobré jen proto, že se příliš bojíš říct pravdu."

"To není tak jednoduché," uvedla Rachel.

"Fajn," řekla Santana a zamířila ke dveřím. "Já jen-" Santana zasténala, jako by pro ni to, co se chystala říct, bylo bolestivé. "Já - nechci ani jednu z vás vidět trpět."

Když roztleskávačka zamumlala poslední část, Rachel se na ni usmála a pak tiše řekla: "Já vím."

Santana otevřela dveře a zmizela do hlediště; hudba uvnitř se blížila ke konci. Zhluboka se nadechla a zůstala na chvíli stát s rukou vznášející se nad klikou; kapele bylo nařízeno, aby začala hrát a ona by měla za okamžik vstoupit. Po pár minutách uslyšela dunění bubnů a zhluboka se nadechla; když začala hrát kytara, připravila se a otevřela dveře, když se konečně dostalo na její narážku.

"What's the time?
Well it's gotta be close to midnight
My body's talking to me
It says, 'Time for danger'"

Rachel se podívala do publika; Quinn měla pozvednuté obočí a ve tváři měla výraz překvapení, Santana se uculovala, a Brittany kývala hlavu do rytmu. V řadě nad nimi seděli Kurt a Blaine a oba vypadali nadšeně, pravděpodobně proto, že oba Renta tolik milovali. Nicméně Carmen Tibideaux zůstávala sedět s kamennou tváří, ale aspoň nevypadala nešťastně.

"It says, 'I wanna commit a crime
Wanna be the cause of a fight
Wanna put on a tight skirt and flirt
With a stranger'"

Rachel zamířila k pódiu a jak šla uličkou, začala tančit. Široce se usmála, když Brittany na ni zahoukala a Santana zvedla uznale palce. Kurt měl ruku na ústech, jak zadržoval smích, a Quinn s úsměvem vrtěla hlavou

"I've had a knack from way back
Breaking the rules once I learn the games
Get up - life's too quick
I know someplace sick
Where this chick'll dance in the flames
We don't need any money
I always get in for free
You can get in too
If you get in with me"

Rachel tančila kolem mikrofonu a doufala, že se jí vystoupení jejího života podaří. Když se podívala na porotkyni z NYADA, měla na tváří ten nejjemnější úsměv, načež se Rachel začala snažit ještě víc.

"Let's go out tonight
I have to go out tonight
You wanna prowl
Be my night owl?
Well take my hand we're gonna howl
Out tonight"

Santana a Brittany byly teď obě ze svých sedadel a Rachel se musela snažit, aby se nezačala smát, když sledovala, jak vstal i Blaine a vytáhl s sebou také Kurta.

"In the evening I've got to roam
Can't sleep in the city of neon and chrome
Feels too damn much like home
When the Spanish babies cry
So let's find a bar
So dark we forget who we are
Where all the scars from the
Nevers and maybes die"

Rachel se ještě jednou podívala na Quinn, která se široce usmívala; blondýnka jí minulý den bezděčně přivedla na myšlenku, zpívat tuto píseň. Věděla, že je to riskantní, ale chtěla udělat dojem. I kdyby se to nepodařilo, za ten výraz na Quinnině tváři to stálo. Navíc ať už se školou nebo bez ní, bude následovat své sny, bez ohledu na to, co se stane, a nepochybovala o tom, že v tomhle životě bude stejně úspěšná, jako v tom předchozím.

"Let's go out tonight uh huh
I have to go out tonight
You're sweet wanna hit the street?
Wanna wail at the moon like a cat in heat?
Just take me out tonight
Please take me out tonight
Don't forsake me - out tonight
I'll let you make me - out tonight
Tonight - tonight - tonight"

Když skončila, ozval se z hlediště bouřlivý potlesk a stejně tak i z balkonu po straně, kde objevila zbytek sboru. Zasmála se a uklonila se svým přátelům, než se podívala na Carmen Tibideaux; porotce z NYADA také tleskala, i když méně nadšeně, než ostatní, ale na tváři měla úsměv a v očích jí jiskřilo. Rachel si vydechla úlevou, soudě podle výrazu ve tváři paní Tibideaux, udělala správné rozhodnutí.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 janelg97 janelg97 | 9. května 2013 v 19:05 | Reagovat

Ďakujem za preklad :-) Som veľmi rada, že sa Rachel a Quinn udobrili no a...udobrili :D Naozaj skvelý diel. Znova ďakujem a teším sa na preklad

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama