Trading Places (Glee-Faberry) - 2. kapitola

10. srpna 2012 v 17:21 | ViKej |  Trading Places (Glee-Faberry)
Název povídky: Trading Places
Autor originálu: writting is love
Přeložila: ViKej
Fandom: Glee
Pairing: Faberry (Quinn Fabray/Rachel Berry)
Varování: FEMSLASH
Pokračování: 2/7
Info: Pan Shue zadává úkol: Rachel se má chovat jako Santana a Quinn jako Brittany. Pomůže hraní Brittany přijmout Quinn city k Rachel? Pozná Rachel, kdy Quinn hraje Brittany a kdy jedná sama za sebe?


2. kapitola

Jakmile Rachel zaparkovala své auto, rychle vyskočila ven z auta a běžela vyndat z kufru Quinnin vozík, který následně přivezla ke dveřím spolujezdce. "Teď tě zvednu." řekla Rachel a ignorujíc Quinniny protesty ji zvedla a posadila na vozík.

"Tak vy dvě sednout." Rozkázala Santana. "Vidíš, Berry? Neptám se, nařizuji. Teď mě vy dvě dobře poslouchejte, být námi-" Santana ukázala na sebe a Brittany. "Není jednoduché."

"Stejně jako být námi, Santano, to je přece smysl tohoto úkolu." řekla Quinn a pozvedla své proslulé obočí.

"Quinn, být tebou je úplně jednoduché. Sleduj." Brittany si zmáčkla nos a zvedla obočí. "Jsem Quinn Fabray, budoucí královna plesu, HBIC, budoucí studentka Yalu. Součást neslavné trojice, s kostlivcem ve skříni."

Quinn se naštvaně zamračila, ale místo toho, aby začala nadávat, nasadila prázdný výraz. "Jsem Brittany S. Pierce, ne Britney Spears. Jsem lepší než ona. Můj kocour Lord Špekáček je závislý na drogách, stále věřím v Santu, a jsem zamilovaná do Satana."

"Quinn, Lord Špekáček se s tím snaží bojovat. Je nemocný, Quinn."

Quinn, obrátila oči v sloup se slovy "Musím si odskočit."

"Ach, půjdu s tebou." zářila Brittany a vstávala.

Jak obě dívky sledovaly odchod blondýnek, ozvala se Santana. "Berry, první pravidlo, které nesmíš nikdy zapomenout," Rachel se obrátila k druhé brunetě. "Brittany, není hloupá. Je chytrá, jen prostě nemyslí jako my.
Pamatuj si, že má vždycky pravdu."

Rachel přikývla, nyní mohla vidět, jak moc Santana opravdu miluje Brittany. V tu chvíli si Rachel vzpomněla na Finna, co by asi mohl dělat právě teď. Ani se nerozloučili poté, co dnes skončili se sborem.
______________________________________________

Zatím ve městě Blaine a Kurt dostávali bolení hlavy z poslouchání Puckových a Finnových stížností.

"Ty vole, vážně, tohle nemůžu nosit, zničí mi to mou drsňáckou pověst." šeptal Puck přes dveře kabinky k Blainovi.

Blaine si povzdechl a obrátil se k jeho příteli. "Jak to jde u tebe?"

Kurt se obrátil ke dveřím kapinky a poslouchal, jak si Finn nadává sám pro sebe.

"Kurte, nemůžeš mi přinést něco trochu méně těsného."

"Je to jediné oblečení, které mají ve své velikosti, Finne. Jsi prostě moc vysoký." Kurt si povzdechl a promnul si spánky. "Oba dva pojďte ven." řekl Kurt a posadil se k Blainovi.

Oba chlapci vyšli z kabinek a podívali se na sebe. Finn, oblečený v bílých Doc Martens (boty) a v, podle jeho slov plášti, Sherlocka Holmese. Spolu s úzkými džíny. Kurt spolu s jeho přítelem se začali smát při pohledu na Pucka, v černé paruce, s červenými kalhotami a tmavě modrými Sparies (boty), bílý límec košile vyčuhující zpod červenobílomodré vesty a to vše završoval modrý motýlek.

"Vypadám jako Sherlock Holmes." zamumlal Finn.

"Chci si jednu vrazit." zašeptal Puck.

"Myslím, že vypadáte skvěle, kluci. Teď je čas abychom se Kurt a já setkali s Joem a Samem a zašli do obchodu s nimi." řekl Blaine a vstal.

"Finne, ty se budeš muset sejít s Artiem a ty Pucku bys měl jít za Rorym. Určitě už na vás čekají." usmál se Kurt. "Jo a nezapomeňte zaplatit. A pro lásku Gagy hlavně nesundávejte visačky." S tím se Kurt a Blaine chytili za ruce a pomalu odcházeli, ale Blaine se ještě otočil a zavolal na ně: "Nezapomeňte, že od teď jste námi, takže se budete muset chovat jako pár. Pamatujte, jste zamilovaní."

Po chvíli se na sebe Puck a Finn podívali. "Ty vole, vždyť vypadáme směšně." zavrčel Puck.

"Pokud pan Shue říká, že bychom si měli zkusit být v kůži někoho jiného, měli bychom to udělat. No tak pojď, zaplatíme a půjdeme najít Artieho a Roryho." povzdechl si Finn.
______________________________________________

"Takže pane Evansi, kam půjdeme nejdřív?" usmál se Kurt.

"No, Joe a já nakupujeme v Urban Outfitters, tak mě napadlo, že bychom tam mohli jít všichni společně." usmál se Sam.

"Ano!" vypískl Kurt a běžel do obchodu.

"Kurte, nezapomínej, máš být mnou, takže to musí být něco, co bych nosil." smál se Sam a táhnul Kurta ke stojanům. Vybral jeansovou bundu v kurtově velikosti, několik triček spolu s pár flanelovými košilemi a rovné džíny.

"Právě jsem si uvědomil, že pan Shue řekl mě i Mikovi, že máme být tebou!" zalapal po dechu Kurt.

Sam se zasmál. "Zrada, že jo? Jo, víme o tom, ale napadlo nás, že by Mike prostě mohl být Rory."
Kurt, věděl, že se Samem to půjde snadno, on byl jediný člověk, který se oblékal docela pěkně a normálně.
______________________________________________

Blaine se díval, jak mu Joe podal pár otrhaných, opraných, úzkých džínů, šedivý svetr a šedé tričko. Blaine se ošil, když mu Joe podával pár něčeho, co lze popsat snad jen jako Ježíšovi sandály. "Líbí se mi mít nohy v pohodlí, takže tohle je perfektní." usmál se Joe.

Blaine s úsměvem přikývl. "Super".

"Jasný, no tak pojďme zaplatit a pak najít paruku a falešný kroužek do nosu."
______________________________________________

Artie seděl ve svém křesle a Finnova máma (kterou zavolal na pomoc) mu do klína položila pár nátělníků, triček a fleecovou bundu. "Děkuji, paní Hummelová." řekl Artie rozpačitě.

"Nemáš zač, zlato!" usmála se paní Hummel, než odešla.

"Ještě jednou díky, mami." zářil Finn.
______________________________________________

"Fajn, tak se podívej, irskej kámo. Jsem drsňák. Oblékám se jako drsňák… no zrovna teď ne, ale jinak ano!"

"Jmenuju se Rory."

"Stále nemám tušení, co říkáš." povzdechl si Puck a vydal se ke vchodu do obchodu. Rory běžel za ním.

"Tady." zabručel Puck a podal irskému chlapci pár džínů, jeansovou bunda a pár triček. "Aspoň jedna věc je správně." oddychl si Puck, když se podíval dolů na Roryho conversky.
______________________________________________

Než mohly Brittany a Quinn opustit toalety Brittany zastavila Quinn. "Podívej Q, jediná věc, co potřebuješ vědět o Santaně, je, že jí ještě není úplně příjemné být spolu na veřejnosti, takže veškeré kroky dělám já. No většinu z nich." Zasmála se Brittany. "Slova, která říkám jsou krátké a roztomilé. Protože Santana to tak miluje. Stejně jako něžné, sladké polibky, nebo něžné doteky. Teď ty." Usmála se Brittany.

"Miluji šaty Baby Doll, roztleskávání a zpěv." promluvila Quinn tiše a vzpomněla si na své staré já. To, které milovalo šaty.

"Nezapomeň na Rachel." usmála se Brittany kolébající se ze strany na stranu jako malá holka.

"Co tím myslíš?" Quinn pozvedla obočí.

"Quinn, máš Rachel ráda, už snad celou věčnost. To je v pořádku, nebyla jsi připravena zrovna jako Santana, ale teď už jsi. Dobrá věc je, že já a Santana spolu trávíme každý večer, takže teď budete i ty Rachel." rozzářila se Brittany a otevřela dveře.

"Tak Berry, jen do toho, nezapomeň, teď jsi mrcha." Prohlásila Santana, než se zakousla do své chlebové tyčky.

"A potom tě rozhodně musím vzít do obchoďáku."

"Ach můj bože, miluji nakupování!" vyjekla Brittany.

"Počkat… máme být vámi, neznamená to, že musíme…"

Santanino obočí vyletělo nahoru. "Měly byste nosit uniformy roztleskávaček! To je v pořádku, něco ti půjčím, a Brittany a Quinn můžou udělat totéž. OK, Q?"

Quinn spolkla svůj smutek a přikývl. Jediná, kdo si toho všimla, byla Ráchel, a tak se rychle připojila ke konverzaci.

"Santano, neměla bys jít nakupovat s Mercedesem?" zeptala se Rachel tiše.

"Prosím tě, já už vím, jak se Aretha obléká. Kromě toho myslím, že je s Tinou."

"Oh…"
______________________________________________

"Ahoj…" řekla Rachel a vzala Quinn ze ruku. "Co se to tam stalo? A neříkej mi, že se nic, protože já vím, že se něco stalo."

"Já jen… jde o moje nohy, opravdu je nechci ukazovat." popotáhla Quinn.

"Ale nemáš na sobě šaty právě teď?" zasmála se Rachel.

"Ty jsou dlouhé." zamumlala Quinn tiše.

Rachel se cítila jako idiot, samozřejmě, tohle je ten důvod! Vzpomněla si, že Quinn nenosila nic jiného než kalhoty od té doby co odešla z nemocnice. "Jsem si jistá, že stále vypadají skvěle Quinn." usmála se Rachel a stiskla jí ruku. "Mohu je vidět?" Quinn povytáhla šaty a odhalila několik jizev. "Quinn, co povídáš, tvé nohy stále vypadají skvěle." Quinn se začervenala a nesměle se usmála.

"Podívej, pokud se stále cítíš nepříjemně, možná můžeme prostě říct trenérce Sylvester, aby ti místo toho dala nějaké kalhoty?" Quinn hledíc ven z okna přikývla. Rachel se vydala směrem k obchodu. Vyskočila ven a nechala Quinn samotnou, za chvíli byla ale zpět. "Tady, koupila jsem ti nějaké kokosové mléko. I když už ho pravděpodobně máš. A taky jsem našla nějaký make-up, který je pro zakrytí tetování, ale jsem si jistá, že bude fungovat i na tvoje jizvy."

"Děkuji, Rachel." usmála se Quinn měkce.

"Připravena jet domů?" usmál se Rachel.

"Abych řekla pravdu, Brittany mi řekla, že vždy zůstávají se Santanou přes noc u sebe. Tak mě napadlo, že bys mohla strávit noc u nás, nebo možná bych já mohla spát u vás?" usmála se Quinn nesměla a uhladila si šaty.

"Jasně, teď tě ale vezmu k vám. Musím ještě dát Tině nějaké mé šaty a pak musím za Santanou a pak se pro tebe vrátím. Tedy pokud nechceš raději jít se mnou." řekla Rachel s úsměvem.

"Musím jít na rehabilitaci." řekla Quinn tiše.

"Dobře, pak tě vezmu domů." řekla Rachel a musela pustit Quinninu ruku, aby mohla přeřadit.

Jakmile Rachel dojela k domu Fabrayových, opět zvedla Quinn a vydala se ke dveřím, protesty blondýnky prostě ignorovala zrovna jako rampu vedle.

"Oh, tohle by asi bylo účinnější, co?" zasmála se Rachel při pohledu na Quinn. Blondýna se usmála proti krku Rachel. "Na mou obhajobu, tohle je taky způsob jak se tam dostat."

"No, na mou obhajobu, snažila jsem se ti to naznačit." zasmála se Quinn, když ucítila, že ji Rachel sevřela pevněji kolem stehen, když zamířila zpátky dolů po schodech ke Quinninu vozíčku. "Odtud to zvládnu. Ještě jednou díky, Rach." usmál se Quinn.

"Žádný problém. Uvidíme se za pár hodin." usmála se na ni Rachel, než odjela.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Liz Liz | Web | 14. srpna 2012 v 13:35 | Reagovat

Krása :-) Kedy môžeme čakať pokračko? :-)

2 stanca stanca | 15. srpna 2012 v 20:45 | Reagovat

Pěkná povídka díky moc za překlad

3 ViKej ViKej | Web | 15. srpna 2012 v 22:35 | Reagovat

další kapitola bude do konce týdne ;-)

4 ERko ERko | 16. srpna 2012 v 21:57 | Reagovat

moc pěkná kapitola, těším se na další :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama